| Denisaaa773 a întrebat:

Bună! Cum poți sa iti dai seama ca esti însărcinată in 3 luni? Am făcut 2 teste in luna a doua si au iesit negative si acum in luna a 3 a un test care tot negativ a iesit, dar eu simt cand stau pe
burta ca ma gâdila si bate ceva.Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Burta se simte ciudat din cauza aceea ce mananci si bei zilnic, neavand nici in clin sau maneca, cu o sarcina care nu exista si care de ar fi exista se intampla in uter, nu in burta.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bate k(ktul )la ușă

| Violleta2022 a răspuns:

Daca testele arata ca-s negative, de ce instisti sa crezi ca esti gravida?

| Denisaaa773 explică (pentru Violleta2022):

Eu in total in astea 3 luni am făcut 6 teste, dar tot imi simt burta foarte ciudat.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Denisaaa773):

Burta se simte ciudat din cauza aceea ce mananci si bei zilnic, neavand nici in clin sau maneca, cu o sarcina care nu exista si care de ar fi exista se intampla in uter, nu in burta.

| dullcat a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia in toate aceste luni, atunci nu esti insarcinata.Simplu.

| DeaconuCorina a răspuns:

Consulta un medic ginecolog. Acesta îți va spune dacă ești sau nu gravida.

| User123666 a răspuns:

Nu esti insarcinata daca ti-a venit menstruatia in cele 3 luni