| Catalina_2435 a întrebat:

cum sa detin o relatie de lunga durata cu prietenul?
Ce ar trebui sa fac, cum sa ma comport?
Aa...si inca ceva cum imi dau seama daca el chiar ma place cu adevarat sau numai isi bate joc de mine si vrea sa ma foloseasca! plizz help me fundita si voturi la toti! love struck mersi! kiss

Răspuns Câştigător
| leader a răspuns:

Hmm. sa nu va plictisiti. asta este cel mai bun raspuns. nu neaparat ce a zis harciog laughing sex in draci. dar nu trebuie sa ajungei ti in punctul ala. mai zi ceva... sau hai ce facem azi. nu stiu ce vrei tu. nici eu nu stiu. hai in parc. si va vedeti si stati degeaba. acum ca vine si vacanta este o oportunitate foarte buna. la mare la munte... va distrati, va simtiti bine. si apoi zic eu ca atunci cand se gandeste unul la despartire. o sa se gandeasca la momentele petrecute impreuna. si o sa fie retinut in privire cu despartirea. deci : fara plictiseala.

2 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Sa nu ii faci pe plac hmm saaa il provoci hmm nu stiu sa il fierbi un pic, dar vezi ai grija nu prea muult ca strik...cred ca dupa o sa vina la tine sa iti ceara sa faci dragoste cu el daca nu a facut asta! daca a facut asta ii dai papucii, daca nu a facut si te abordeaza cu alinturi si ceea ce trebuie si te provoaca sa faci amore cu el, atunci nu ezita sa nu faci!
Gadeshte-te de ce ne uitam la meciuri si scuipam semintze, si de ce nu ne plac noua telenovelele voastre, dupa ce afli o sa stii sa il ti langa tine!

succes >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O singura cale; sex in draci la greu...