| greeneye a întrebat:

Buna!

Cum sa fac sa nu ma mai supar mereu pe prietenul meu? Daca nu imi da beep sau nu ma suna ii spun ca e prea indiferent cu mine, ca nu-i pasa si am ajuns sa ne certam in fiecare zi pe tema asta. Am observat ca a devenit mai rece cu mine. Sunt cu el de un an jumate si chiar vreau sa salvez relatia, il iubesc foarte mult si nu vreau sa ne despartim...

As vrea sa-i fac o surpriza, ce credeti ca ar fi potrivit? big grin

Răspuns Câştigător
| Bianca_papusha a răspuns:

Asa eram si eu inainte... Dar incerca sa ai mai multa incredere in el si ai sa vezi ca totul va fi mai bine.De ex:In seara asta trebuia sa ma intalnesc cu Iubi meu si am renuntat pentru al lasa la o bere cu prietenii lui din simplu fapt ca merita acest lucru, si desi stiu ca pe kolo sunt si "amikele"mele nu ma strez pentru ca stiu ce am langa mine...INVATA SA AI INCREDERE IN TINE SI IN SENTIMENTELE LUI

Eu sunt de parere ca odata ce ati ajuns impreuna un an jumate inseamna ca iubirea s-a infiripat si acel ceva special exista intre voi

5 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Numai.fi.geloasa,.,

| 2696 a răspuns:

Pai inainte de surpriza hai sa stabilim ce-i cu cearta...nici prietenul meu nu prea ma suna dar stiu ca vrea sa fie mai liber si sa nu stau tot timpul pe capul lui asa ca vorbim o data la 2 zile:d daca nu te suna nu e neaparat indiferenta poate doar daca apar si alte semne ar fi...nu-l mai certa daca nu vrei sa-l pierzi pentru ca dupa aia tu vei zice ca ai gresit si va fi prea tarziu. Nu-ti face griji! asa sunt baietii iar daca nu te suna e simplul motiv ca asa e adn-ul luiwinking cat despre surpriza poti sa-i faci ceva dulce si sa-l mancati impreuna vizionand un film frumoshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti mult prea cicalitoare, asta poate fi o cauza ca el s-a cam distantat fata de tine.Incearca sa te controlezi singura, nu e imposibil, important e ca macar iti dai si tu seama ca gresesti.Probabil ca are si omu`treaba, nu poate sta 24/24 cu telefonul la ureche sau sa scrie mesaje, incearca sa-l intelegihappy
Depinde ce surpriza vrei sa-i faci, gandeste-te bine inaintehappy.
Fa cum crezi tu ca este bine! Asculta-ti inimawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... da totusi lasa. i spatiu ca te va suna el...vezi ke surpriza vrei sa. i faci sa fie pe plakul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fi mai ingaduitoare cu el...lucrurile nu sunt asa cum crezi tu...