| psaa a întrebat:

TPU. Am o problema cu prietenul meu. Se enerveaza foarte repede din orice, si cand face asta devine foarte dur si indiferent fata de mine. Acum ne.am certat si eu plangeam la telefon iar lui nu i-a pasat. Mi-a zis asa. "Atunci cand o sa ai de gand sa ma faci fericit si sa fim bine o sa vorbesti cu mine, gandeste-te bine. Ceao " si mi-a inchis, eu am ramas plangand!
Mentionez ca in ultimul timp ne.am certat cam mult si eram pe punctul sa ne despartim dar se pare ca am invins totul datorita iubirii dintre noi. Insa simt ca am ajuns la capatul puterilor. Nu mai pot sa lupt pentru relatia asta. Deja de o ora jumate nu mi-a mai dat nici un semn.Eu nu vreau sa fiu iar proasta care il suna,vreau sa vad macar odata ca ii pasa si lui de mine.
I-as trimite un mesaj dar nu stiu ce sa ii scriu. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? De iubit ma iubeste,simt asta cand e cu mine totul e perfect dar cand nu ne vedem, la telefon e mult mai distant. Nu stiu ce sa mai cred...
As vrea sa las sa vad cand ma cauta el...dar mi.e greu. Simt nevoia sa vorbesc cu el crying. Uneori imi zicea ca "nu il multumesc, ca nul mai fac fericit "... si alte chestii dureroare. Ce faccrying? funda la cel mai bun raspuns.
PS: suntem de aproape 5 luni impreuna.sad

2 răspunsuri:
| Dolyta a răspuns:

Cand un barbat vrea sa il faci fericit, de multe ori se refera la sex.

| Dianna27 a răspuns:

Buna,parerea mea e ca o persoana care tine la tine nu ar putea sa fie atat de indiferenta, si sa te faca sa suferi sau sa iti spuna ca nu il mai faci fericit. Daca nu-l mai faci fericit atunci de ce mai sta cu tine? Cred ca ar fi bine sa aveti o discutie destul de serioasa fata in fata si sa ii spui ceea ce simti si ca te raneste cand spune anumite cuvinte...totusi l-ai intrebat daca stie ca indiferenta fata de tine(chiar si prin telefon) doare?