| lavynyaXD a întrebat:

cum sa ii dau de inteles unui baiat ca il plac? Acesta este cam timid si nu ma pot duce la el pur si simplu sa ii spun ca il plac cu toate ca nu mi-ar fi greu pentru ca eu nu sunt prea rusinoasa. >deci?:

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Buna, e simplu mai ales ca esti o fata curajoasa! Incepi prin a-l tatona cu ajutorul prietenilor comuni, trebuie sa ii deschida ochii altcineva sa il faca sa te priveasca cu alti ochi! daca nu stii tu, iti iei inima in dinti si il ataci direct trebuie sa-l scoti din letargie! felul tau de a fi il va trasforma cu siguranta! mult succes iti tin pumnii!

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Multumesc pentru funda...sa imi zici daca ati devenit prieteni! baftaaaa

| lavynyaXD explică (pentru superdorex):

Sa stii ca am devenit mai apropiatihappy.Am si iesit in oras cu el si alti prieteni.mersi de sfatbig hug big hug

| superdorex a răspuns (pentru lavynyaXD):

Ma bucur, cand ai nevoie de un sfat sunt aici da? Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde mult si cati ani ai tu si cati ani are el, incearca sa profiti de faptul ca tu esti fata, si fetele mai au nevoie sa fie ajutate cu unele chestii, pentru ca nu se prea pricep la multe chestii (nu conteaza ca e asa sau nu, e doar o tactica), ii captezi un pic atentia, se familiarizeaza cu tine, si va fi mai deschis, mai comunicativ, dupa ce devine mai comunicativ e mai simplu, se obisnuieste cu tine si mai indraznet, poate dupa un timp, o sa il cunosti mai bine si poate vei afla ca de fapt e gay, si ma gandesc ca nu ai vrea sa ii intorci spatele pentru asa ceva, dar sperand ca nu e asa, incearca sa fii glumeata cu el, si indruga-i tot felul de magarii pana ii smulgi macar un zambet ca apoi restul vine de la sine.

| lavynyaXD explică:

Sigur ca nu stau la 2 metri de elstraight face eu incerc cat de cat sa ma bag in seama cu el si il chem sa stea cu mine si vine doar ca daca eu nu vorbesc nici el nu vorbeste si stam si ne uitam unul la altulaughing

| floriano a răspuns:

Te duci la el si incepi sa vorbesti. Important este sa va atingeti, nu sta la 2 metri de el.

| floriano a răspuns:

In ultima istanta il saruti direct.