| biutzaa02dragutza a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat ca il plac?
sunt foarte timida si rusinoasa... nu stiu mi-e frica de reactia lui
deseori,imi zambeste, imi trimite mesaje etc... funda

Răspuns Câştigător
| Diana3457 a răspuns:

Pai...poti sa folosesti metoda:Stii, te place o fata.Iar el va fi curios care fata e, dar nu ii zici de prima data ca tu esti.Ii spui cu ce litera incepe numele tau si prenumele si pana la uram o sa isi da el seama.Nu te teme de reactia lui, totul va fi bine. Tuturor ne-ar placea sa aflam ca ne place, ca cineva tine la noi.Te pup! Mult succes! :***

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

In nici un fel; asteapta sa faca el primul pas, in plus posibil ca baiatul sa nu te placa si se iveste un moment jenant.

| Cobra56289 a răspuns:

Pai ai pute sa ii întrebi prieteni mai întâi ca sa fi sigura ca te place.
După dacă te place te duci pur și simplu și îl întrebi. Funda