| macrii01 a întrebat:

Am 11 ani(imediat 12 )si imi place de un baiat! Acum eu cu el ma inteleg ca cu un amic si tot timpul vorbim pe mess si radem o gramada ne intelegem foarte bine dar nu stiu ce sa fac sa ramnem amici sau sa ii spun ca il plac(sa ii spun asta ar fi extrem de greu deoarece eu sunt genul care nu prea isi exprima sentimentele, si sunt putin rusinoasa)dar cum m-am inteles asa de bine cu el a inceput sa imi place de el ...nu vreau raspunsuri gen esti prea mica si asa mai departe...

4 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Eu zic sa ramaneti mai bine prieteni, caci odata ce il ai linga tine ca iubit, atunci intervin intre voi o gramada de lucruri care o sa va faca sa fiti gelosi, sa va certati, chestii d-astea. Cind prietenesti cu cineva, e alta treaba, atunci nu trebuie sa imparti cu acesta nimic. Bafta.

| Madalina03 a răspuns:

Si eu sunt in aceesi situatie si am 12 ani dar el cred ca stie ca il plac ca mo intreabt daca il plac si i-am spus ca nu stiulaughing) ca na n-am vrut sa-i zic da laughing) si astazi cel mai bun prieten a lui mi-a zis ca si el ma place sti ce sa faci? inceraca sa vb cu cel mai bun preiten a lui si de la el poti afla daca te place sau te poate ajuta sa afle el ca tu il placi succces :XXX

| Madalina03 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie dar am afla de al cel mai bun prieten a lui ca si el ma place si datorita lui a aflat si el ca il plac incearca si tu cu cel mai bun prieten a lui sa te ajute:XX succes:X

| macrii01 explică:

Apropo aseara am visat ca baiatul acela m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui! Si nu stiu cum sa ii arat ca il plac fara sa fie prea evident...si fara sa isi dea seama ca sunt eu sa ii dau putin de gandit...sa me joc cu colegele adevar si provocare pana cand imi da o provocare cu el sau cv de genull asta ce ziceti?
cand