| constantyna a întrebat:

Cum trebuie sa se comporte o femeie fata de barbatul pe care ea il iubeste?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa ii faca unele surprize, sa il rasfete. Important este sa ai incredere in el si sa nu ii impui nimic. Daca e sa mearga o relatie trebuie incredere si comunicare ( si iubire, bineinteles ). Gelozia nu prea face treaba buna. Din cand in cand asa sa ii arati prin comportament, dar nu prin scene, pur si simplu sa pari suparata ca a vorbit si a glumit prea mult cu o fata anume.

| constantyna explică:

Bacemi, multumesc pentru raspuns!

| oana23madrid a răspuns:

Sa ii fie alaturi si la bine si la rau, sa nu il rasfeti prea mult ca si-o ia in cap, si cred eu cam atat eu zic ca e de ajuns, acum si preas multa iubire strica stii proverbul ala

| jane_5414 a răspuns:

Cu multa tandrete, sa ii fie alaturi la bine si la rau, sa il ajute la nevoie si mai ales sa il iubeasca mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i fie mereu alaturi orice s-ar intampla si sa il poarte mereu in suflet...