| Sasha30 a întrebat:

Cum trebuie sa se comporte persoana care te iubeste?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa nu imi ceara parola de la facebook

| KamaSutra a răspuns:

Sa-ti fie alaturi nu doar la bine, ci si la rau, sa te ajute, sa faca orice pentru tine

| RAY a răspuns:

Cand o sa vad o fata care chiar iubeste o sasi spun

| SomeRomanianGuy a răspuns:

O sa fie prezenta in viata ta si cam in orice ai facewinking

| RaisaPretty a răspuns:

Sunt de acord cu KamaSutra.
Pentru fiecare persoana in parte exista o alta definite in ceea ce priveste iubirea, fiecare vrea ca persoana de langa sa se comporte intr-un anumit fel fata de ea.
Sunt persoane care spun ca iubita/iubitul nu i-a iubit dar aceea persoana i-a iubit foarte mult doar ca nu erau dispuse sa faca anumite lucuri. Un exemplu am vazut cand baietii iubesc o fata si vor de la ea doar sex si ei nu ii place sa faca acest lucur zi de zi cu el. Cred ca in unele cazuri nu e iubire e prostie