| Zuzazozo a întrebat:

Cunosc un baiat din copilarie, dar noi stam in orase diferite si ne intalneam la vecina mea de la tara. Ideea e in felul urmator: ne-am intalnit acum 1 an si am vorbit cateva ore, ne-am inteles super iar inainte sa plece m-a luat in brate, m-a pupat pe frunte si mi-a spus "Ai grija de tine!". Intre timp am facut rost de numarul lui de telefon si am mai vorbit despre bac(l-am dat anul acesta) si mereu ma incuraja mereu, dar nu prea ma baga el primul in seama. Ce parere aveti? Am o sansa cu el?
Apropo, eu am 19, el 22.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca baiatul este interesta de tine te va cauta el, daca nu, inseamna ca nu-l interesezi.
Evita totusi sa te faci de ras, daca-l suni si te respinge! Chiar esti atat de disperata?

| corbulalbrosu a răspuns:

Va impiedica ceva sa va intalniti si anul acesta? Doar in cazul in care va veti reintalni si stand alaturi de el sau de ce nu in bratele lui, iti vei putea da seama de adevaratele lui sentimente fata de tine. Succes!

| WaterDrop a răspuns:

Ai fi avut o sansa daca el nu dorea sa se faca preot.Inca de la varsta de 15 ani, dupa acea experienta care i`a schimbat perceptia despre viata si nu a impartasit`o decat cu doua maicute, a hotarat sa ramana pur si sa`si calugareasca sufletul.Desi te place la nebunie stie ca viata nu`i ofera decat sansa la razbunare acum asa ca si-a cumparat un pistol fara acte. Drumul ales de el este intunecat si plin de pacate si nu vrea sa te implice si pe tine in asta.Stie ca viata lui este deja pierduta si trebuie sa faca ceea ce si-a propus.Acel pupic a fost unul de adio, pentru ca nu stie daca va mai fi in viata dupa ce`si incheie misiunea si chiar daca va fi, viata lui va fi o fuga continua.Tot ce poti sa faci acum este sa aprinzi o lumanare la biserica pentru el si sa te duci la facultate.Macar unul dintre voi sa fie destept.

| seth2016 a răspuns:

Pai te-a pupat parinteste pe frunte si ti-a dat un sfat parintesc.

Daca e atras de tine ai sanse. Dar nu prea da semne.

| K4W4IR4P3 a răspuns:

Lui ii pasa de tine...da încearcă sa nu il bagi in seama cateva zile si vezi daca te sună el... daca nu inseamna ca nu e de tine, daca da, Poti avea o relatie cu el, Da eu zic sa nu stricați o prietenie asa buna pe câteva luni