| sunshine_5024 a întrebat:

Buna big grin este o intrebare pentru baieti. stiu ca este o intrebare pusa de "n" ori, insa ...stiti cum e, curiozitatea astahee hee puteti sa-mi spuneti cam ce faceti cand tineti cu adevarat la o fata? cum va comportati, mai exact, cu ea. Eu chiar nu stiu daca prietenul meu tine intr-adevar la mine sau iese asa numai cu mine big grin mentionez ca iesim d 2 ani big grin insa, lui nu prea ii place sa-si exprime sentimentele ...nici mie d altfelhee hee doar cateva exemple, cu gesturile prin care ii aratati unei fete ca tineti la ea si ca este o persoana importanta pentru voi big grin mersi mult, o seara placuta in continuare :*

Răspuns Câştigător
| carmin a răspuns:

Depinde, nu toti baietii/barbatii, actioneaza la fel. Uni isi arata sentimentele, sunt romantici, fac poezii etc, ceilalti nu isi arata sentimentele...Cand sunt cu o fata, sunt atent cu ea, ii ofer sa zic mici atentii, cadouri, o ajut la bine la rau cum pot, sunt atent intotdeauna la ceea ce spune, glumesc cu ea, etc.

4 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

In general, o persoana care tine la cealalta, nu neaparat baiat ...este prezentat la apelul tau atunci cand ai nevoie de el si alaturi de tine si cand ti-e bine si cand ti-e rau.
Daca nu e asa la voi, atunci ma indoiesc ca-i mare dragoste acolo la voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai de unde sa stii cu siguranta... iti asculti inima big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat nu toti sunt asa... spre exemplu eu sunt o persoana care isi evidentiaza foarte mult sentimentele... dar cum zici u ca el nu arata foarte mult lucrurile de genu, cred ca cel mai bine ar fi sa discuti cu el daca ai indoieliwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai inscurt ii spun ca o iubesc... Si nu i-as da nici odata drumul de linga mine, caci O IUBESK...