| ing3rd3mon4u a întrebat:

Bunabig grin. am o mica problema sad. ma enervez foarte repede.singura persoana cu care nu ma enervez este cu prietenul meu.in rest. pff.
Totul ma scoate din sarite, fierb de draci.

Ce sfaturi imi dati? Ce ar trebui sa fac ca sa numai am asa multi draci?
am incercat sa ma calmez, sa asc muzica. una alta. dar nimicsad.

Dau fundita!:*

3 răspunsuri:
| Dawn a răspuns:

Du-te la un sport care sa te solicite fizic. De exemplu: boxul, inotul, etc. Asa poti scapa de furie happy

| TrollFace1234 a răspuns:

Buna! O modalitate a fi sa nu-i mai bagi in seama, sa uiti de acesti prieteni.Incearca sa discuti si cu ei, daca tot nu poti renunta la ei.Intr-o dicutie cu acesti prieteni numai atinge punctul sensibil ca probabil asa se degenereaza conversatia! Iti urez mult noroc in continuare.Papawave

| Danyț a răspuns:

Încearcă să privești ceea ce este bun la prietenii tăi.Nu pune la inimă tot ceea ce ți se spune, încearcă să glumești și tu, acesta poate destisiona situația! Uneori e bine să fugi de la fața locului ca să nu te enervezi!