| anonim_4396 a întrebat:

Bunabig grin am si eu o intrebare. ce inteleg baietii prin "fete tzapane?" k tot aud;; imi plac fetel tzapane"

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Tapane, in sensul de bune, cur tate, si etc! Dar mai pot fi si cele care stau tapane la pat, cele care nu participa la activitate tongue, sunt tapane laughing, adica poate fi si genul de femeie : bhaa fu.e-ma bine, ca eu stau si ma uit la tine! laughing acum depinde!

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Hm.
ȚEÁPĂN adj. v. dur, durabil, puternic, rezistent, robust, solid, strașnic, tare, tenace, trainic, viguros, vânjos, voinic, zdravăn.
Cred ca-s bune la casa omului! mai sparg un lemn, mai cara o galeata cu apa...

| bObby123 a răspuns:

Cred ca se refera sa sunt asa zisa vorba " bune " adica au un corp frumos big grin

| Azµre a răspuns:

Care au cu ce... pe care ai mâna să pui. Cur, țâțe, pulpe...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baietii inteleg prin asta asiatice, chinezoaice in special... astea stau toate teapene in pat, cu ochii inchisi, si doar gem ii, ii, ii, din cand in cand...
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| moldo15 a răspuns:

Adica bunu buna laughing

| EgroegD a răspuns:

Îţi spun eu big grin Sunt acele fete numa' bune de pus între patru scânduri, la 3 metri sub pământ rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Addeh a răspuns:

Fete bune bănuiesc.