| marilena04 a întrebat:

Buna big grin. De ceva timp prietenul meu este cam distant si de abia vb cu mine... spune ca nu are timp sa iesim ( cred ca am iesit de 3 ori intr-o luna sau mai mult) dar totusi eu cum am timpt pentru toate. si sc si familie si prieteni. Ce as putea face sa ii trezesc interesul pentru relatia noastra?

Răspuns Câştigător
| Smurf a răspuns:

Din afara se vad altfel problemele.Si eu am problema asta as putea spune.Stam impreuna, insa il simt foarte indiferent si nu mai iesim ca la inceput.Se pare ca majoritatea baietilor sunt asa, dupa o anumita perioada, mai lunga sau mai scurta se plictisesc.Nu ca nu te iubeste sau isi doreste sa va despartiti, dar pur si simplu nu mai poate fi ca la inceput. Ei sunt mai putin sensibili de cat fetele, sau cel putin numai de asta am avut eu parte.Pacat!

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

El lucreaza? Daca da, atunci chiar este obosit si chiar nu are timp de astea, vei vedea si tu. Dar daca nu lucreaza atunci poate fi doar un motiv ca sa scape de tine, nu stiu. confused

| marilena04 explică:

Zenithf, avem 15 ani. nu lucreaza big grin