| bodogym a întrebat:

daca am facut-o cu prietena mea cu 2 zile in urma fara prezervativ iar in ziua urmatoare i-a venit menstra exista riscul sa ramana insarcinata. PS: nu am ejaculat in ea, iar intre acte m-am spalat si sters bine. multam anticipat

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstra a venit in ziua in care trebuia (a fost regulata) si a fost normala din toate punctele de vedere, nu e insarcinata.

| Zoe_7457 a răspuns:

Nu cred ca exista deodata ce ati avut grija iar ei i'a venit menstruatia dar pe viitor protejati'va. oricum daca vreti sa scapati de gandul asta si de stres merge'ti cumparati un test de sarcina e foarte simplu, constra in cur de 6-9 lei de la farmacie.