| Dariius a întrebat:

Buna!
Daca am terminat o partida de sex,cu prezervativ desigur, si la a doua, dupa 30 de minute am plasat gresit prezervativul initial, si a trebuit sa il pun dupa pe cealalta parte(pe cea corecta).
Ma expun la vreun risc?
Multumesc!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un risc extrem de mic ar putea exista, insa doar in cazul in care zona din preajma meatului urinar era in acel moment umezit de lichidul preejeculator sau chiar de sperma fluidizata, mai ales daca nu ai urinat dupa ejaculare. Insa probabilitatea este extrem de mica, spre inexistenta. Sanatate.