| DomnulMuratura99 a întrebat:

Daca o fac anal si fara prezervativ ma expun la vreun risc de boala?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dăi ei laxative sa te bucure pe baston laughing sa il umple de respect.

| HazelEyes77 a răspuns:

Cu siguranta ...asa ca e indicat sa te protejezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca da... Doar nu crezi ca el o baga intr-un "butoi curat"e vorba de anus, există fecale, bacterii etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se iau aceleasi boli ca si la normal.Eu am luat hpv si este boala care se ia si prin oral.Ai grija!

| BogdanBz a răspuns:

E logic nu? Analul trebuie facut cu mare grija. Atat tu cat si partenera trebuie sa aveti o igiena ireprosabila si sa folositi protective. Nu cred ca vrei sa te trezesti cu ceva maroniu pe baston nu?

| BogdanBz a răspuns:

Mama lui de autocorect ca mereu imi scrie tampenii. de la protectie s-a ajuns la protective. wtf

| YellowAngel a răspuns:

La boala nu stiu, dar cand o sa o scoti plina de maroneala, nu cred ca o sa iti placa

| KarinaLee6 a răspuns:

Normal că da.
Indiferent dacă faci sex oral, vaginal sau anal trebuie să folosești protecție pentru a nu te expune vreunei boali.