| Toader_Valy_1995 a întrebat:

Buna, daca eu sunt ortox si as vrea sa fac sex cu o fata care are ca religie Martorii lui Iehova, trebuia sa ramana cu mine fata? laughing

P.S. Dau funda! XD

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

DE CE? ar trebui sa se intample asa? Conform caror considerente ar fi ''frumos'', ''indicat'' sau ''necesar'' sa ramai cuplat cu ciuneva cu care ai intretinut sex mai mult sau mai putin... ocazional? thinking Traieste-ti viata si nu te conduce niciodata dupa preceptele si canoanele trasate de altii. big grin Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Nu, nu tebuie. De unde ideea asta?

| AnonimaX19X a răspuns:

Nu, dar înainte de a avea un contat sexual între voi întreabă o dacă își dorește ceva serios.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AnonimaX19X):

Poti fi sigura si convinsa ca fata nu va pierde nimic in cazul in care ar intretine sex, ci din contra i-ar prinde bine fiindca procedand astfel ar acumula experienta necesara pe viitor. big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu ce religie este aia "ortox" ca nu am auzit de ea pana acum si nu cred ca este posibil sa faci sex cu o fata care este credincioasa martorilor lui Iehova.
Din cate stiu eu, ele tin la feciorie si doar dupa nunta, poti sa ai sex cu fata.
Fata oricum nu poate ramane cu tine, ca esti tu insuti un copilas, crescut si intretinut de parinti.
cand mai cresti si devii major, poti merge sa o ceri in casatorie si dupa nunta, sa aveti sex.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i vorba daca fata pierde sau nu facand sex, vad ca unii nu au inteles intrebarea, ci de faptul ca religia ei nu-i permite sa aiba sex inainte de casatorie si nu poate ramane cu tine, decat dupa ce va casatoriti.

| RAY a răspuns:

La ei fetele raman virgine pana la nunta, nu cred ca o va face cu tine

| RAY a răspuns (pentru AnonimaX19X):

Barbati fac orice pentru sex, el va promite si va spune de toate