| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci dragoste la a patra intalnire, băiatul te vrea doar pentru sex sau relație?

12 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Tu esti singura care iti poti da seama de asta in functie de comportamentul lui.
E relativa chestia, cunosc cupluri care s-au culcat impreuna de la prima, iar acum au o familie.

| anonim_4396 explică (pentru Ririru):

Nu stiu, imi place de el si asa dar nu pot încă. Vorbim prin mesaje si asa dar nu stiu azi de exemplu încă nu mi-a scris dar mi-a dat like la o poza. Uneori am impresia ca se plictisește de mine. Si nu stiu. Nu as vrea sa ma grăbesc. I-am zis ca imi e asa teama ca poate nu ii va placea si a zis ca poate invers. Nu stiu tot acolo mi sta capul... :-(. Nu stiu ce sa cred. I-am zis sa vina sus dar nu a vrut ca era sora mea acasa. Eu astept. si o sa vad. Când ne întâlnim e ok, râdem povestim, imi spune despre el povesti si asa. Si ma ține de mâna si aseară mi-a batut apropoul sa o facem si asa si nu am vrut. i-am zis sa mai astepte pana azi. Dar nu stiu parca nu pot sa o fac...

| Ririru a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu esti sigura, mai asteapta. Cu siguranta daca nu te simti in apele tale nu o sa iasa asa bine, si vorbesc din experienta.

| anonim_4396 explică (pentru Ririru):

I-am zis ca nu ma simt pregătită si a inteles. Am 22 de ani dar chiar nu vreau sa sar calul si sa o fac si după sa-mi para rău. El asa a zis ca ma înțelege.

| wildthing a răspuns:

Daca faci sex la a patra intalnire, e foarte posibil ca baiatul sa te creada o curvulita si sa nu te ia in serios pentru o relatie...probabil te va folosi ca pe un obiect sexual, pentru ca a vazut ca ii merge. Ca sa iti dai seama de adevarate lui sentimente, trebuie sa-l faci sa astepte, mult. Cel care trece testul rabdarii, cel mai probabil te iubeste si vrea o relatie serioasa.

| AdelinaC a răspuns:

Logic ca pentru asta te vrea, iar greseala ta este ca accepti

| RAY a răspuns:

Pai si in relatie pentru ce vrea? Pentru sex stam cu voi asa cum fiecare mascul din regnul animal face la fel, sexul ne impinge sa vb cu voi sa avem relati cu voi etc e ceva genetic

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu am zis ca nu. Dar nu mi se pare ok ca sa zici după 3 întâlniri sa facem deja. Eu nu prea sunt de acord.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu daca as fi fata nu as face sex la a patra intarnire, daca cere asa repede vrea sex apoi adio

| mihai69 a răspuns:

De un' să știm noi?!? Întreabă-l pe el!
Eu mi-aș fi dorit o relație chiar și cu o fată care a „cedat" din prima.
Sex vrem cu toții, nu? Cât despre o relație stabilă, asta depinde de fiecare în parte,

| Kira5854 a răspuns:

Aici depinde. Ce stii despre acest baiat? Cat de atrasa esti de el? Cat de experimentata sexual esti tu?(daca esti virgina sau ai avut parte de ff putin sex, nu recomand) Faci sex cu un tip doar daca stii ca vrei sa faci sex cu tine pentru ca el te iubeste, nu pentru a-l convinge sa te iubeasca.(regula de aur).
Faci sex cu un tip daca nu esti sigura de sentimentele lui, doar daca tu in el vezi tot sex, daca e vorba de sentimente, nu o face.
De multe ori baietii nu sunt brusc interesati de fata care se lasa rapid.

| Leopoldina a răspuns:

Daca ai fi fata mea, te-as certahappy...ar trebui sa iti pui o bariera de 6 luni pana la sex.tre sa il cunosti foarte bine pana sa" te pui pe tava". Pentru el ai fost ceva f usor de obtinut, asa ca si-a pierdut interesul in a te cuceri. Indicat ar fi sa nu te lasi asa usor.