| Alex a întrebat:

E bine sa faci declaratii de dragoste la o fata dupa prima intalnire?

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Trebuie sa îi faci declarații de dragoste, după ce ai terminat definitiv, orișice tip de relație cu ea, așa este firesc. /// Nu faci declarații de dragoste, unei femei, dacă nu simți nimic pentru ea... spre a bifa pe un caiet, azi 09.05. 2011, făcut declarație de dragoste...

Răspuns utilizator avertizat
| Jack a răspuns:

Buey,o sa zici ca nu stiu ce vorbesc dar crede-ma pe mine si nu pe toate pitzipoancele virgine (ma ref la ele nu zic ca toate sunteti ) care o sa iti dea sfaturi din experientza lor de iubaretze idealiste care viseaza numai fluturasi,cu o fata vei avea mai mult succes daca o sa te comporti mai indiferent, sa fi si mai rece uneori tongue sa o faci sa mai lase si ea dupa tine si figuri din astea ca altfel devi cutzu ei si daca vede ca te poate avea prea usor esti pierdut straight face asta ti-o garantez tongue, ideea ii ca nu ar trebui sa'i faci declaratii numa dupa ce o iei de nevastalaughing acum depinde si ce intelegi tu prin asta tongue sa ii zici ca ai inceput sa ti mult la ea si figuri din astea datongue da mai mult nu tonguewinking Asculta'ma pe mine tongue! Daca ii spui mai multe inseamna ca te dai pe tavatongue Daca ii spui pe fata tot o sa considere ca esti dependent de ea happy! Bafta

| antimulte a răspuns:

Nu prea e indicat, si nici invers, ca fata sa ii faca baiatului.
Asta pentru ca cel carui i se fac declaratiile si-o poate lua in cap, ca poate face orice din partenerul sau de relatie (care dupa doar o intalnire nu se stie daca poate fi numita relatie). In plus mai dai si peste oameni de un caracter indoielnic care se pot lauda in fata amicilor cu asta.

| FirstState a răspuns:

Mai bine din a 2 sau a 3, dar din prima cam nu-i de dorit

| Shery a răspuns:

Nu, nu e bine.

| geo691 a răspuns:

Sa nu te ia de fraier, ai grija cum faci dupa mai raspandeste si te faci de handel. In ziua de azi trebuie sa fi pervers, le place mai mult fetelor si nici nu se mai poarta cu declaratii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. O sa creada ca esti mort dupa ea si o sa faca misto.
Zic asta pentru ca asa fac majoritatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jack, prostia asta cu neinteresatu o fac si fetele. Daca va iubiti aratati'va frate sentimentele nu va mai luati dupa unu si altu si tot asa. Dragostea nu trebuie dictata, nu trebuie sa existe reguli cum sa iubesti. Chiar era foarte misto sa fie ca pe timpuri, cu scrisorii care le asteptai cu drag sad.

| piticusexy5 a răspuns:

Nu baaa nu fi fraier!