| Vivi123viva a întrebat:

Buna. Daca fata are 20 este în Ro și el 40 in Grecia,divorțat iar copilul este la mamă, iar el o cheamă pe tânăra în vacanta pe banii ei cu speranța unei relații el fiind motociclist și libertin,iar ea o tânără liniștita, credeți că merge o astfel de relație?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu.

| relian a răspuns:

Tinara asta e cumva baba cloanta? Intreb pentru ca nu vad o fata de 20 de ani care sa alerge dupa un papagal de 40 care nici macar nu-i in stare sa ii ia un bilet de avion laughing eu nici baba claoanta de as fi, nu as fi vorbit macar cu ala.
Respectivu este un coate goale, mate fripte. Deci sa inteleg, sau terminat barbatii in RO si alergi dupa un grec puturos si-o mirositor laughing e bun si asa rau.

Daca esti aratoasa vina la mine, te iau eu, nu trebuie sa platesti tu bilete de avion laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| AliGab a răspuns:

Nu cred

| Miruna333 a răspuns:

Poate merge, poate nu. Acest lucru depinde de multe aspecte.

| Silwian a răspuns:

TE ai gandit ca ai putea sa i fii fiica sa! L(((())))