| Mirela67 a întrebat:

Am și eu o întrebare...
Daca un băiat de uita la mine de multe ori gense uita câteva secunde, întoarce capul, apoi iar de uita și tot așa... înseamnă că mă place? Sau? Va rog să îmi răspundeți!

Răspuns Câştigător
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Cel mai probabil da, si e si putin timid ca sa iti vorbeasca! Incearca sa-i zambesti o data si daca iti zambeste si el, e semn ca te place, gen prefa-te ca zambesti din cauza unei conversatii a prietenilor apoi intoarce privirea la el chiar cand se yita la tine si pastreaza un zambet! Incearca sa-l rogi sa te ajute cu ceva, sa-i ceri o parere, vorbeste cu el din ce in ce mai mult! Apoi isi va face el curaj sa-ti spuna ca te place pentru ca te va cunoaste mai bine!

| Mirela67 explică (pentru Strongerthanyou1):

Mulțumesc pentru răspuns! Am incercat odată să îi zâmbesc și mi-a zâmbit și el.Deci practic... înseamnă că mă place?

| Strongerthanyou1 a răspuns (pentru Mirela67):

Nu ai pentru ce! Da, te place, altfel nu-ti zambea inapoi! Incearca sa vorbesti cu el, se va bucura!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai ceva pe fata si se intoarce ca sa rada.