| Jack99 a întrebat:

Daca la 26 de ani sunt virgin, ma va accepta vreo fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca arati bine poate, dar daca ai ajuns sa fi virgin la 26 de ani ma indoiesc! Bun venit in clubul nostru, de barbati forever alone! Vei gasi multi pe aici! Majoritatea iti vor spune vrajeli cum ca trebuie sa ai incredere in tine si ca personalitatea si caracterul conteaza, dar sa nu-i asculti!

103 răspunsuri:
| VI3 a răspuns (pentru Valentina8):

Este adevărat

| Valentina8 a răspuns (pentru VI3):

Desigur ca este adevarat! Pacat de cei care nu inteleg si se distrug pe zi ce trece tot mai mult iar mai apoi isi mai si permit sa se planga... Crezand ca viata/universul/Domnul le-a dat o viata de ****. Nu nu, toti ne nastem la fel. De vina ar fi parintii pentru edicatia prost oferita iar mai apoi persoana aceea care inloc sa se ridice, sa se inalte sa devina mai bun se INGROAPA!
Si am spus toate acestea nu pentru tine, ci pentru altii care vor citi ca sa inteleaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Valentina8):

Parintii ma iubesc, problema e ca ei sunt singurii care ma iubesc! Si tu ai spus ca ai fost cu unul oribil la fizic, dar te-a atras caracterul! Din ce motiv v-ati despartit daca imi permiteti sa va intreb? Nu e nevoie sa-mi spuneti daca nu vreti, eu doar intrebam!

| Valentina8 a răspuns:

Chiar te rog frumos sa nu-i asculti pe cei care isi bat joc de situatia ta ca habar nu au despre ce vorbesc. Tine minte ca o persoana va emana pe dinafara ceea ce se afla in interiul sau. Daca unu ti a zis ca da va rade de tine, nu vei mai gasi pe alta, e de rusine situatia ta. crede ma aceste persoane sunt frustrate de viata si de realitate si doar atat au de oferit. Doar atat au in cap. Doar atat pot procesa situatia. TU NU ITI FA GRIJI te rog! Rareori rog! eh! Tine minte! Nu este nici de rusine nici o situatie jenanta e perfect normal! Se intampla! Nu esti un caz special, nici aparte e normal. Daca nu ai avut inca ocazia sa dai de o fata nu iti fa griji, o vei intalni. Iar cand o vei intalni, capu sus, fara rusine sau vreo indoiala. Respecta te si nu te lasa ofensat, criticat, batjocorit, etc.
Daca chiar iti doresti sa vorbesti sa te descarci trimite-mi cerere aici pe TPU ca iti voi scrie eu. Seara placuta

| Valentina8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbeste la per tu. ca am 17 ani laughing
N-am nimic de ascuns. Baiatul o vara intreaga a insistat sa ne vedem sa iesim pentru acest sacrificiu caci si a sacrificat atata timp. am acceptat la inceput parea ok si il placeam chiar daca era inalt si gras. tot eu l am sarutat prima. Insa am descoperit ca se droga l am prins chiar eu. ma mintea ca merge la munca in schimb era mereu cu baietii. iar eu minciuna nu o pot tolera.
Eu sunt singurii care te iubesc? Dar tu? Tu te iubesti pe tine insuti? Lucrezi pentru tine, investesti in tine in cultura ta? Fa scoala, mergi cat mai departe poti ca sa ti zic ceva pe o fata mai mult o atrag banii decat fizicul. Fi un om de succes daca iti doresti femei frumoase insa si atunci iti garantez ca nu vei dori una frumoasa ci una care sa fie sincera una cuminte una desteapta cu carte una cu care sa ai ce vorbi.
Nu e totul despre aspect, bani. E despre cultura ta generala, despre felul in care gandesti, despre cum iti modelezi viata si destinu despre cat de serios si amuzant poti fi, despre responsabilitate si sa ai caracter sa ai un cuvant de zis sa fi cineva! Fii cineva si inceteaza sa te mai scufunzi in aceasta iluzie. Nu iti convine ceva? Fii tu schimbarea! Nu o zic cu ura, sa nu interpretezi gresit caci doar esti un strain nu pot avea nimic cu tine. ai face bine sa asculti si sa te gandesti la ce ti am zis.

| Eduardo007 a răspuns:

Te accepta daca te duci la un bordel )))eu am 28 ani si am avut in jur de 60 de femei ea frate si rezolva problema ai doar o viata nu 2.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Iti spun cu toata incerederea, nu.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Valentina8):

Tu esti fata, voi fetele va gasiti rapid parteneri, pe cand unii baieti mai defavorizati genetic incearca si o viata intreaga sa isi gaseasca pe cineva si nu reusesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Valentina8):

Mai,de destept sunt destul de destept! Cariera o sa fac cu siguranta! Apoi mai vad eu...(nu ma laud sau ceva)

| Valentina8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa fii tu Einstein daca nu vei fi om tot degeaba. Investeste in tine!

| Paul0007 a răspuns (pentru Michaeel):

Si atunci taci dr din gura cu aberatiile tale, cand o sa vezi pe strada frumosi la frumoase si urate la urati sa ma anunti! BINE?

| Junior_Robert_2002 a răspuns:

Nu este nici o problema. Dumnezeu ne iubeste pe toti.

| anonym3546 a răspuns:

Normal cine te iubește cu adevărat te acceptă așa cum ești eu nu consider ca a fi virgin este un defect sau ceva, in ziua de azi nu trebuie sa te mai uiți la defecte, vie sau viu sa fie?

| RAY a răspuns (pentru Valentina8):

Voi fetele mințiti non stop exact asta ai si facut, multa vrajeala pentru a parea ca esti diferită de altele

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ajungi sa crezi in femei e grav, ele mint non stop, ca la ales pentru ochii ba pentru caracter, vrajeli de astea feminine

| RAY a răspuns:

Cate vrajeli la întrebarea ta, ca nu contează ca esti virgin, minciuna, fetele vor ceva cu experienta, ca nu contează fizicul, prima impresie este data de aspectul fizic, atractia fizica este cauzata de fizic

| Valentina8 a răspuns (pentru RAY):

Esti liber sa crezi ce vrei "Ray"! Nu te pot obliga sa ma crezi desigur insa iti garantez ca in viitor vei intalni mai multe tipuri de fete/femei si vei vedea ca exact ca si barbatii, nu toate sunt la fel.
Nu e urat ca suntem dezamagiti de mai multe ori si pur si simplu nu mai putem avea incredere in "nimeni sau nimic"? La fel ca si ceilalti cu comentarii negative. precum si tu care nu crezi, deschide te si impaca te cu gandul ca exista mai multe tipuri de persoane, nu fii asa critic ca la urma urmei tot o femeie ti-a dat viata si cred ca pe mama ta o vezi diferita de alte femei.
Noapte buna

| RAY a răspuns (pentru Valentina8):

Ce sa spun tipic feminim minciuni, vrajeli aberante, da poza cu tine si iubitul tau sa va vedem

| RAY a răspuns (pentru Paul0007):

Majoritatea este undeva la mijloc, cuplurile in medie au cam același atractivitate fizica

| RAY a răspuns (pentru anonym3546):

Femeile si iubirea haaaaa

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Oameni astia vor sa iti păstreze aparențele si sa se considere morali si îngrași, amuzant e ca barbati spun ca sufletul conteaza dar ei nu ar da o sansa unei fete urate sau grase dar se așteaptă ca fetele sa nu pună accent pe fizic, ippcrizie, falsitate, ce caracter vede aia la tine, vede fizicul te place vrea sa te cunoască, nu te place pa sau zona prieteniei, cand am pus întrebarea as da o sansa unui partener care nu re atrage sa il. Cunoști, toti nu, dar ei vb de caracter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu am zis ca "am ajuns sa cred in femei" am zis ca o sa-mi fac cariera si mai vad eu dupa aia! Adica daca imi gasesc pe cineva bine,daca nu, iar bine! Pana la urma viata nu atarna de ideea de partener de viata! Au fost multi oameni care au fost singuri si n-au patit nimic, noi de ce n-am putea? Isaac Newton, de exemplu, a murit virgin!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am referit la tine

| Michaeel a răspuns (pentru Paul0007):

Ho Paulică, de ce te ambalezi asa? Ai mid life crisis de turbezi pe aici? Cum ziceam, îmi pare rău că ai peste 20 și stai pe TPU plângând după iubite sad n-ai ce face, oricum după ce raspunsuri îmi dai înțeleg de ce nu se uita femeile la tine. Nu numai ca ești urat dar nu ai nici bun simt. Nu înțeleg totusi de ce va afectează asa tare pe voi ca unii sunt frumoși și își găsesc partener mai ușor. Mergi nene la sala, învață să ai un caracter, îmbrăcate mai adecvat și o sa te placa femeile, dar cu personalitatea din asta în care înjuri și faci pe smiorcaitul pe TPU ca ești urat și nu se uita nimeni la tine normal ca rămâneti singur sad Știu bărbați care și-au găsit repede pertenera, nici măcar nu au trebuit sa caute ca au venit singure. Aia da bărbați adevărați nu papa lapte ca voi.

| Valentina8 a răspuns (pentru RAY):

Ia scrie-mi ma __valentina__21a pe Instagram si sa vorbim noi doi daca ai tupeu, ca deja rupi. "Tipic feminim" ai intalnit ma tu toate femeile de pe pamantul asta? Si cine *** te crezi ca sa judeci? Dumnezeu sau cine? Vrei poze cu mine si iubitul meu? intra pe instagramaul meu scrie mi si ti trimit poza si mai si vorbim sa te convingi. Laso dracu de treaba atat de batut in cap sa fi?
Esti lipsit de rusine! Atat de multa atentie cauti? Chiar ai foat calcat in picioare de toate japitele de esti atat de incuiat? Iesi naibii din ceata si deschideti ochii ca nu-i viata asta atat de grea precum crezi tu si multi altii! Dar no, la cum vorbesti si te exprimi si la cum privesti tu oamenii, e clar ca nu fetele sunt problema in cazul tau! Citeste o carte poate ti se ilumineaza mintea! Fa sport poate iti cureti mintea! Iesi in lume, cunoaste!

| Valentina8 a răspuns (pentru Michaeel):

Bravoo nene! Bravoo! Stau in mlastina ca broastele si spera sa vina printesa sa i sarutelaughing inloc sa faca ceva in privinta asta doar se plang, in sfarsit ai aparut

| RAY a răspuns (pentru Valentina8):

Desi am avut dreptate

| Valentina8 a răspuns (pentru RAY):

Mi-aiii scriss?laughing innebunesc ma cu oameni ca tine scrie mi naibii ca de nu tot asa ramai

| RAY a răspuns (pentru Valentina8):

Vale cu mine nu merge vrajeala, asa ca numai rade

| Valentina8 a răspuns (pentru RAY):

Si de ce nu mi scrii omule sa vorbim ca oamenii calumea sa vad si eu cu cine vorbesc scrie mi ca ne sunam si sa vezi ce frumos rezolvam