| beauspirtinmodneironic a întrebat:

Daca ma voi vopsi blonda voi avea apetitul sexual mai ridicat? Eu din nastere sunt bruneta si am auzit de la prietena mea ca blondele au un apetit sexual mai mare. Rog seriozitate. big grin

15 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca nu te faci roscata nu are sens laughing

| mihai69 a răspuns:

Daaa... cu siguranță. Și eu dacă mă vopsesc cafeniu pe piele îmi crește mădularu'
rolling on the floor

| beauspirtinmodneironic explică (pentru mihai69):

Am auzit si despre asta!

| sofisis a răspuns:

Nu exista absolut nici o legatura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te a mintit...chiar o „prietena" ti a spus asta?laughing cati ani ai de ai ajuns sa crezi asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru beauspirtinmodneironic):

Sa iti fie de binesmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca ce zici tu aici e ceva de genul:daca imi vopsesc casa in roz se face vila de 5 stele?

Răspuns utilizator avertizat
| theillusoryman a răspuns:

Da, dar doar dacă te vopsesti blondă la părul "de jos ".

| beauspirtinmodneironic explică (pentru theillusoryman):

Da acolo n am par.

| theillusoryman a răspuns (pentru beauspirtinmodneironic):

Atunci poți să îți iei adio de la apetitul sexual

| vinoACASAcuMINE a răspuns:

Dacă îți tai o unghie, vei simții nevoia sa sfâşii lucruri? Exact aşa sună și întrebarea ta. Normal ca nu!

| Againrip a răspuns:

Daca te vei tunde cheala si iti vei vopsi ce-a mai ramas fin radacini in albastru il vei avea si mai mare

| Aragaz94 a răspuns:

Mai bine roscata (NEGRUANA)