| fourfivesix a întrebat:

Dau funda! De o perioada am o mare problema. Iubita mea e la facultate in alt oras si vrea sa isi petreaca toata ziua cu mine pe skype. Peste doua saptamani am examenul de limba Cambridge si mai trebuie sa ma pregatesc. Vineri nu am apucat sa fac nimic fiindca am stat cu ea si seara deja eram obosit, ieri am stat cu ea si dupa care am zis ca merg sa mananc si ea m-a rugat sa mai raman cu ea fiindca ii e rau. Ai mei sunt nervosi ca nu stau cu ei, ea e nervoasa si in fiecare zi incepe cearta fiindca nu stau cu ea, si m-as si pregati pentru examenul Cambridge si nici nu mai pot sa ma concentrez dupa ce zilnic exista certuri. Azi iar cearta si pe langa toate astea, sunt si racit. Ce as putea sa fac? Va rog sa ma ajutati cum puteti. Multumesc

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Si ea a pus o intrebare si zice ce mult te-ai schimbat

| fourfivesix explică (pentru Hexiled):

Spune asta de cand nu am stat tot timpul cu ea. Imi doresc sa stau cu ea, dar uneori intervin si alte lucruri. Si asta nu intelege. La facultate nu primeste teme, e libera tot weekendul, eu am teme am de facut exercitii pentru examen si uneori nu ca nu vreau, dar nu pot sta non stop la telefon sau pe skype cu ea. Sunt a 12-a, am bacul, am admitirere pentru facultate, am examen cambridge, am tone de teme. As sta, si stau chair si 3 ore pe zi cu ea la telefon/ skype dar pentru ea nu ajunge.

| Hexiled a răspuns (pentru fourfivesix):

Nu stiu cum Dar cred ca cineva de sus m-a pus sa vad intrebarea ta si a iei + daca o sa raspunda la ea am sa-i explic eu funda?