| bubulikmik a întrebat:

Buna ! dau FUNDA ! prin sex oral poti ramane insarcinata? daca barbatul ejaculeaza in gura ta exista riscul asta? ce nu trebuie sa faci in timpul actului pentru a nu ramane insarcinata . Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Okey... nici macar daca inghiti sperma nu ai cum sa ramai insarcinata... nu ai invatat asta in clasa a8a ca cele 2 nu sunt legate in nici un fel?

7 răspunsuri:
| SantaAndrei a răspuns:

NU, NU ai cum de la sexul oral, NICIODATA...

In rest, purtarea prezervativului previne sarcinile, sau pastilele anticonceptionale

| ParadoxRO a răspuns:

De la sexul oral n-ai cum să rămâi însărcinată
http://www.csid.ro/sex/safe-sex/cat-de-sigur-este-sexul-oral-3641081/

| andryandreea a răspuns:

Cred ca glumesti cu intrebarea asta...

| SelenaAdina a răspuns:

Nu ramai insarcinata daca ejaculeaza in gura.

| Azumii a răspuns:

Cat timp nu s-o terminat in pzd, happy nu ramai insarcinata tongue

| NyKo_Nicholas_1997 a răspuns:

Ce proasta rolling on the floor)laughing)las e bine asa mai bine puneai intrebarea daca iti baga sperma in urechi poate atunci chiar ramaneai insarcinatarolling on the floor

| Alex_Hristu_1997 a răspuns:

Stai linistita. Ramai gravida doar daca nu stai cuminte in urechi! x_x