| ps559 a întrebat:

(dau funda) Un baiat imi spune ca ma place dar de 2 zile se poarta ciudat. Ieri a spus ca prietena mea cea mai buna e draguta, iar astazi mi-a trimis un mesaj in care a zis ca a vazut fete dragute in excurstia in care este plecat. Nu inteleg de ce mi-a scris mesajul doar sa imi zica aia. Va multumesc happy

2 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Poate vrea sa te testeze, sa-ti vada reactia si sa-si dea seama daca vei fi geloasa intr-o posibila relatie cu elhappy.
O alta varianta ar fi cea in care vrea sa-ti dea de inteles ca vrea o relatie deschisa, in care se poate intalni si cu alte fete.
Sau probabil s-a indragostit de altcineva, nu te mai place si nu stie cum sa iti spuna=>asta ar fi putin ciudat din moment ce acum 2 zile ti-a spus ca te placelove struckwinking
Probabil el a fost gelos la randul lui pe tine ca vorbeai cu un baiat sau ceva...si acum vrea sa-ti plateasca cu aceeasi moneda:p.
Cam astea ar fi cauzele comportamentului lui, insa din ce am inteles de la tine prima varianta cred ca e cea potrivitawinkingVrea doar sa te testeze sa vada daca esti geloasa:*!

| pintexim a răspuns:

Eu zic ca doar vrea sa-ti faca in ciuda si sa vada cum reactionezi.