| ps559 a întrebat:

(dau funda) Un baiat imi spune ca ma place, dar de 2 zile face ceva ciudat. Imi spune ca prietena mea cea mai buna este draguta, iar acum mi-a scris mesaj ca a vazut fete dragute in orasul in care e plecat acum. Nu inteleg de ce face asta. Va multumesc! O zi buna happy

3 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Fie se joaca cu mintea ta, fie chiar te place si vrea sa te faca geloasa. Incearca sa flirtezi cu el. Cand iti zice ca a vazut fete frumoase, intreba-l daca sunt mai frmoase decat tine sau daca prietena ta e mai frumoasa decat tine.

| alle96 a răspuns:

Vrea sa vada cum reactionezi. daca esti geloasa sau daca iti pasa. cel putin, asa mi s-a intamplat mie..nu ii da cu picioru'. arata'i ca esti geloasa[daca esti] si se va opriihee hee te pup:*

| PumPkieee a răspuns:

Cred ca vrea sa te faca geloasalaughing. daca a zis ca te place insesmna ca probabil vrea sa fii cu elwinking atrage-i atentia, da-te putin la el cand vine poate....merge...dar in cazul in care iti place de el