| alexandra15 a întrebat:

de aceasta data vin cu o intrebare mai speciala...Credeti ca baietii mai golani pot fii schimbati? Justificati raspunsul...

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, depinde mult de puterea de convingere a fetei care vrea sa il schimbe, depinde de ceea ce simte golanul pentru eahee hee, daca o iubeste se poate schimba de dragul ei, oricum e cam greu dar nu imposibilme nevoie de multa iubire si rabdare, nu stiu ce schimbare poate avea loc, dar stiu ca atunci cand iubesti ai fac orice pentru pers iubita, deci el daca iubeste fata care vrea sa il schimbe atunci sigur se va schimba sau cel putin incearca... oricum stiu cum e sa fi cu un golan... din pacate eu nu l-am putut schimbasad... poate nu am stiut cum, sau poate nu ii pasa de mine atat de mult, incat sa fac o schimbare pentru mine, de fapt aceasta schimbare ar fi fost mai mult pentru binele lui!

12 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Depinde despre ce varsta e vorba.
Daca au 15 ani, da. Pt ca ei nici nu au caracterul complet format, sunt in faza de fite, anturaj, adolescenta.

Daca vorbim de un barbat de 25, atunci luati-va gandul.

Si acestia se casatoresc in final, dar vor continua la fel.
Nimeni nu se schimba total niciodata. Daca se pun la casa lor nu inseamna ca sunt altfel.

| Vizitiul a răspuns:

Nu stiu daca ii poate schimba ceva anume, cred ca doar ei insusi se pot schimba in momentul in care constientizeaza ca nu e tocmai bine ce fac.

| Artemiss a răspuns:

Lupu-si schimba parul dar naravul ba.
Consider ca oricat de mult te-ai stradui sa schimbi o persoana care se crede prea sus, nu vei reusi.
Oricum, de invatat tot invata ei ceva, se mai corecteaza... dar niciodata nu vor fi pe calea cea buna daca nu sunt constienti de greselile lor si nu vor o schimbare.

mira
| mira a răspuns:

Unii se maturizeaza si devin foarte seriosi si responsabili, altii sunt incurabili.

| miauu a răspuns:

Da.eu am fost cu un baiat care consuma iarba si altele, iar pentru mine si-a lasat prietenii anturaju tot, iar cand i-am dat papucii so schimbat total, nu-mai spart umbla si beia foarte mult.am fost 9 luni cu el

| Nemesis_9263 a răspuns:

Depinde de "gradul golaniei"... Daca este in ultima faza, numai o lobotomie te mai poate ajutalaughing

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Hmm... Foarte greu. E important sa vrea si ei sa se schimbe, ca altfel tu incerci degeaba sa-l schimbi. happy

| babydollella a răspuns:

Daca vor ei da... uite eu am dat de un dracusor foarte capos...care vb foarte urat si e foarte nerespectuos si etc si acum... zici ca e cel mai bun baiat din lumelaughing

| laryssa93 a răspuns:

DA

si iubitul meu era golan inainte!

dar s-a indragostit de mine si s-a schimbat singur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi dintre ei afiseaza doar. Pot fi vazuti ca golani dar in realitate mai cuminti ca mieluseii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste si vrea sa fiti impreuna cu adevarat...cu siguranta vei reusi sa ii dai un contur dragitz... fara indoiala... pune iubirea in fata si vei reusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

big grin lasa-mi id'u tau sa iti spun