| Amalia264 a întrebat:

De aproape 2 luni ma înțelegeam foarte bine cu un băiat. Știa ca-l plac, și după ce m-a cunoscut mai bine a început sa ma placa și el. Într-o zi i-am dat fz fără sa vreau, iar de atunci s-a răcit față de mine și îmi răspundea foarte greu la mesaje. Acum 4 zile mi-a dat seen la mesaj și n-am mai vorbit. După a văzut ca am fost la spital și mi-a dat mesaj, și mi-a zis ca dacă am nevoie de ceva, el e acolo pentru mine. După ce am ieșit din spital, mi-a spus sa am mai multa grija de mine, etc etc, după i-am zis ca vreau sa ies prin oraș sa ma plimb și i-am mai zis ca nu am cu cine. Și a zis ca vine el dacă nu are treaba sau ceva. Înainte cu câteva zile mi-a mai spus el ceva gen sa ieșim și sa clarificam ceva, dar l-am refuzat, ca nu eram pregătită pentru o relație. Acum nu știu dacă era vorba de noi doi sau nu. În momentul de fata vorbim iar și abia aștept sa-l vad sapt Viitoare. Chiar nu știu dacă ii mai place de mine sau nu. Săptămâna viitoare când vom ieși nu știu dacă va mai aduce vorba de noi doi sa nu. Și app mi-a zis ca ma bate ca nu am avut grija de mine. Aveți vreun sfat pentru mine? Sau ceva o îndrumare, dau fundă, ajutați-ma va rog.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu stii ce vrei de la el? eu cred ca tu doar te joci cu el

| Violleta2022 a răspuns:

Ce sfat sa-ti dam, atata vreme cat inca nu esti in relatie cu baiatul asta, iar tu esti indecisa.

| Amalia264 explică (pentru Violleta2022):

Ma ignora, iar eu am început sa țin foarte mult la el.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Amalia264):

Te ignora, pentru ca nu este interesat de tine!
Degeaba vrei tu, daca el nu vrea!
Invata sa respecti oamenii, ca nu-s papusi sa le obligi sa faca ce vrei tu.

| MariaQuenn27 a răspuns:

Daca tu îl placi, spune-i tot ce simți.Nu îl lasă să te întrerupa și dacă este un prieten adv, te va înțelege