| Alin111 a întrebat:

De 2-3 zile nu mai pot intra pe mess, pe mail sau pe meebo.com ma lasa sa intru dar pe yahoo messenger nu pot sa intru... bag id si parola si dupa ce dau sign in imi arata figurina aia cum sare 2-3 sec si dpa aia imi apare subit fara nici o eroare inapoi sa bag id si parola...
Va rog ajutati-ma happy

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Pai incearca sa-ti schimbi alt Messenger!

| Bibuşca a răspuns:

O fi din cauza id-uluihee hee. Incearca sa-ti faci unul nou.

| UrsuPolar a răspuns:

Posteaza aici useru si parola si o sa incerc si eu si pe urma te anunt daca merge sau nu. daca la mine merge, e vina calculatorului/telefonului ta.

| Alin111 explică:

Am incercat si alt Messenger si am incercat sa intru si de pe alt calculator si tot nu merge...

| Alin111 explică:

Gata am rezolvat. Se pare ca a fost de la yahoo... dupa 3 zile mi-a deblocat contul si a mers. Multumesc tuturor