| Anastasia324 a întrebat:

Hei
vorbesc cu un baiat de 2 luni
e o distanta intre noi nu ne-am vazut niciodata;
insa era vorba sa vina luna viitoare
insa acum 2 zile ne-am certat pentru ca nu mi-a raspuns la o intrebare; i-am dat unfollow ceea ce l-a deranjat; nu a fost o cearta grava insa mi-a spus ca ma credea diferita față de ceilalti si ca chiar ma placea; pentru o persoana asa ca mine nu are de ce sa vina.a zis ca m-a iertat si ca nu mai e suparat pe mine; azi am schimbat doar doua vorbe intre noi la care raspunsurile lui au fost date in sec; inainte punea emoticoane
discutăm pe insta
iar el imi spune ca are netul slab si ca nu poate sa raspunda insa Instagram il arata activ in continuare
el a spus ca e din cauza netului pentru ca e aprins
dar nu stiu ce sa cred
oare ma ignora?
si mna e in zodia capricorn daca asta ajuta la ceva

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Probabil te-a iertat dar e încă deranjat de faza aia și te evită până își revine. Sau se gândește dacă mai are rost să vorbească cu tine sau nu, l-a deranjat serios situația și îi e frică că o repeți asta și pe viitor

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

ăsta nu e motiv să dai unfollow, ești prea imatură, nici nu mă mir că e deranjat

| Anastasia324 explică (pentru Adry05):

Ok sa lasam astea
dar nu inteleg
odata ce a spus ca m-a iertat atunci de ce nu raspunde la mesaje?
ma ignora?
a spus ca are netul slab dar Instagram inca il arata activ
mai devreme nu l-a mai aratat
dar acum iar il arata
si tot nu raspunde
chiar nu inteleg?

| Adry05 a răspuns (pentru Anastasia324):

Probabil te-a iertat dar e încă deranjat de faza aia și te evită până își revine. Sau se gândește dacă mai are rost să vorbească cu tine sau nu, l-a deranjat serios situația și îi e frică că o repeți asta și pe viitor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Zodiile aveau mare importanță în Evul Mediu.
Dar telefon nu aveți să vă auziți vocea?

| Anastasia324 explică (pentru sadrian46):

Pai vorbim si prin telefon? dar atunci de cand ne-am certat nu am mai vorbit.si am spus de zodie doar in caz ca ajuta la ceva.pana la urma si zodiacul descrie o parte din comportamentul omenesc.

| sadrian46 a răspuns (pentru Anastasia324):

Zodiacul descrie câte ceva, dar este foarte sărac în informații despre o persoană.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Nu înțeleg de ce ai spus ca e capricorn? Te aștepți să mă uit la horoscop?!
În fine, și eu am avut o tentativă de relație cu unul de pe Instagram care avea o pagină cu citate, a mers prost rău...
Dacă ține la tine o să-i treacă supărarea și nu o să te mai ignore.

| Anastasia324 explică (pentru MariaMonica2009627):

ăh baiatul cu care vorbesc nu are o pagina cu citate plus ca am zis de zodiac pentru ca mai ales in generatia asta toata lumea se foloseste de zodiac?

| MariaMonica2009627 a răspuns (pentru Anastasia324):

Generația noastră e varză!

| Ablex222 a răspuns:

Nu e mare lucru dar daca tu vrei sa stai cu el și el te place atunci trebuie doar sa insiști mai mult sai dai mai multe mesaje să-l suni ca să știe și el ca vrei sa vorbești cu el. El se comporta asa din cauza ca ii e frica sa nu ii dai friend zone sau chestii de genul

| Anastasia324 explică (pentru Ablex222):

Mna nu stiu csz sper sa fie asa?