| MaDeclarFan a întrebat:

Buna happy De cateva zile un prieten ma cheama sa ma ii tin companie seara cand se plimba cu catelul lui.M-am dus pana acum si am inceput sa vorbim mai mult pe mess (initiativa o ia tot el).Am inceput sa ne punem porecle - eu ii zpun ingeras el imi spune bombonica.In seara asta am decis sa mergem intr-un parc si l-am rugat sa imi cante ceva, iar el mi-a trimis 2 versuri din ce vrea sa imi cante si este o piesa de dragoste.El m-a intrebat ce ii dau in schimb si eu i-am zis ca o sa vada el atunci.Eu am 2 brelocuri: unul are forma de palma si celalalt de inima iar inima poate fi introdusa in palma.Intrebarea mea este daca ar fi o idee buna sa ii dau un breloc sau el asteapta sa il sarut? Mentionez ca e un baiat de gasca si a zis ca in fata prietenilor nu ar vrea sa ne alintam ci sa ne comportam ca pana acum

Răspuns Câştigător
| FlyingSoul a răspuns:

Am o idee excelenta: Mergeti intr-un loc mai retras, apoi iti canta, dupa ce termina astepti cateva secunde (pentru efect), apoi saruta-l cu cat de mult pasiune poti, si in acelasi timp strecoara-i brelocul cu palma in mana si partea cu inima sa o tii tu, iar breloacele sa fie imbinate. O sa adore asta. De ce brelocul cu palma? Pentru ca daca il dai pe cel cu inima si observa ca inima este in palma psihicul ii va sugera intr-un fel ca il revendici. Multa bafta cu baiatul.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este de gașcă dar nu dorește să știe careva de prietenia voastră, interesant!
Pentru ce să-i faci acest mic cadou? Nu te mai arunca înainte, și lasă-l pe el să facă pasul.
Pa, pa.

| Dianaㄨ a răspuns:

Alintatul e doar o chestie de orgoliu, iar el asteapta sa il saruti!

| Elena1102 a răspuns:

Eu zic ca daca iti place de el sa ii dai un sarut si pana la urma o sa vrea sa stie si alti ca sunteti impreuna

| MaDeclarFan explică (pentru Elena1102):

Si daca nu iese bine? :-s

| Adrian_Aparascăi_1998 a răspuns:

Mda VRea Sa Il Sarutzilaughing Cum De Nu Tziai Dat Seama Pana Acum Sfatul Meu Este Sa ii Dai Brelocul Si Dupa Sa Il Sarutzi.:* Bft Funda?:*

| Sinistratu a răspuns:

Daca iti place de el atunci SARUTAL!

| UnMicutzAnonim a răspuns:

Awwwwwwww, cat de dragut :X saruta-l lent si frumos, ca te merita