| Sorin1984 a întrebat:

Buna, de ce fetele cauta numai baieti rai? Am multi bani, masina de lux, casa frumoasa, cheltui in generositate pe fete, dar ele noaptea petrec cu alti barbati...si nu, nu sunt un bleg!

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Poate problema e ca tintesti fetele care pun pe primul plan faptul ca ai multi bani, masina de lux si casa frumoasa. Sigur ca toate se uita la bani intr-un fel sau altul, dar ideal ar fi sa incerci sa agati una, fara sa-ti etalezi averea. Nu zic sa pozezi in vreun sarac, pentru ca atunci nu agati deloc...ci doar sa te afisezi ca un tip ce se descurca relativ ok cu banii. Cauta femeia care se uita in primul rand la ceea ce reprezinti tu ca persoana si nu la mijloacele materiale de care dispui. Cel mai probabil, acea femeie nu se va duce sa petreaca noaptea cu baietii rai.

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Generalizare prosteasca!

Vorbesti in necunsotinta d ecauza, cu o generalizare total eronata si idioata.

Nu toate fetele cauta baieti rai, doar proastele, pitipoancele si curvulitele ii prefera pe aia rai, ca vor doar distractie si dezmat.

Fetele bune si cuminti prefera baietii buni, cuminti, respectuosi si loiali.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Violleta2022):

Bravoooooooo

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Violleta2022):

Uneori ma întreb dacă ești turcaică sau Araboaică și ști de ce? Ai eșarfa aia frumos aranjat și machiajul și el este frumos recunosc îți stă bine de asta întreb

îmi cer scuze cu Adevărat dacă team făcut sate simți într-un fel dacă am întrebat asta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

In poza de profil nu sunt eu, cea reala, asta fiind o poza luata de pe internet happy

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Violleta2022):

Va mulțumesc frumos cu Adevărată Doamnă Violleta2022 pentru răspuns ma scuzați de deranj.

| Violleta2022 a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Nu-i nici un deranj happy

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Violleta2022):

Bine Doamnă Violleta2022 happy

| Violleta2022 a răspuns:

In ce priveste " am multi bani, masina de lux, casa frumoasa, cheltui in generositate pe fete..." iti spun sincer ca NU FACE nici cat o ceapa degerata oferta ta, DACA nu stii sa respecti o fata/femeie, nu stii sa vorbesti frumos si politicos cu ea, nu stii sa te prezinti curat imbracat si spalat ori sa ai un comportament civilizat si atent cu fata respectiva.

Banii si masina NU valoraeza nimic, daca barbatul care le are nu-i capabil sa deschida gura si sa respecte femeia!

| anonim3248 a răspuns:

Femeile vor bărbați care sunt realizați profesional.

| anonim3248 a răspuns:

Femeile nu vor bărbați care sunt cum ai scris - am multi bani, masina de lux, casa frumoasa, cheltui in generositate pe fete

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu știu nu ma interesează de bani și vilele casele altora si câți cu câte și câte cu câți umblă treaba lor nu ma bag!

Eu am munca mea și atâta.

| GeorgeCazan a răspuns:

Răspunsul e ca ești snob și plin de tine. Păi dacă într-un grup de fete tu le cauți pe alea care vor doar case, bani și mașini, cum crezi ca se vor uita la tine fetele serioase?

| Michele7 a răspuns:

Cine te-a mințit că toate caută băieți răi? laughing Tocmai ai menționat că ai bani, mașină de lux și opulență. Înțeleg că tu pe asta te bazezi, nu? Cine se aseamănă se adună.