| r8driver a întrebat:

Credeti ca fetele an ziua de azi cauta numai baieti cu bani...

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Unele dintre ele asta cauta (destul de putine). Aceste fete sunt materialist si urasc acest tip de oameni, nu vor dragostea adevarata, in acel baiat vad doar un card plin cu bani cu care se pot amuza...
Cred ca intr-o relatia ar trebui ascuns faptul ca provin din familia aia, am bugetul ala etc. pentru ca pe unii ii pot influenta chestia asta si isi vor lua gandul de la iubire, banii conteaza pentru el/ea...desigur,dupa cateva luni in care sa se inteleaga bine, sa se placa, sa fie sinceri ar trebui impartasit si acest minor detaliu, totul pentru a se cunoaste cat mai bine!
Eu recunosc faptul ca la un baiat ma uit si la frumusete, nu numai la ce are in cap pentru ca ar trebui sa-mi placa 100% din moment ce e prietenul meu, dar la bani, putin imi pasa!

23 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de fata, sunt fete care cauta doar partea materiala si vor sa stea cu un baiat doar pentru bani, dar nu putem generaliza, nu stiu cum sunt altele, dar eu una nu sunt deloc asa, si nu stau cu un baiat doar pentru banii lui, nu ma intereseaza, doar iubirea conteaza pentru mine, si mai multe gandesc ca mine.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu toate, sa nu generalizam, dar sunt destule cele care incearca sa profite de pe urma baietilor cu bani.

| Psihoyounger a răspuns:

Sincer, nu sunt toate asa. Chiar daca ar trebui sa fiu de partea sexului tare, as dori sa fiu mai bine echilibrat si sa va spun ca sunt cazuri si cazuri. Asa cum eu nu as putea cauta o fata doar pentru bani, nici nu as putea sta cu o fata stiind ca ea sta cu mine doar pentru bani (nu ca as avea eu palate si vile, doar exemplific). Bineinteles ca sunt si astfel de cazuri, dar nu putem generaliza. Iubirea vine pentru ce esti, nu pentru ce ai in portofel.

Psihoyounger

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu toate. Eu nu sunt aşa.

cami
| cami a răspuns:

Nuuuuu, cauta inteligenta. Din ce in ce mai rar intalnita ( la baieti).

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.
Prea multe fete care au asemenea vise: "o sa-mi i-au un barbat frumos, cu bani, cu vila, cu piscina"
Alta " ba nu,"fah" e al meu baiatu' ala.nu mai vista tu la el maica ca visez eurolling on the floor) "
dar nu stiu, ele au vise... dar peste 5 ani le vezi cu burtik la gura, fara casa, fara masina, fara bani, la coada vacii ...si mai ales fara "barbatul visurilor ei"

Dar sunt toate la felhappy
Sunt altele cu capul mai pe umerihappy

papa
xoxo.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu..nu toate...eu cel putin nu asta vreau de la un baiat...pt mine e important sa ma iubeasca, sa fie sincer cu mine...sa ma respecte si sa nu ma mintahappy

| loundy a răspuns:

Nu! Cel putin eu nu asta caut la un baiat. Cu ce ma ajuta daca are bani si se poarta ca un mitocan, arata oribil si m-ar insela cu prima ocazie? Prefer un baiat mai fara bani dar care sa stie sa se poarte si cu care sa nu ma fac de ras

| ellene a răspuns:

Nu toate, dar sunt destule.

| AdeLina a răspuns:

Nu stiu de ce aveam impresia ca zici asa :"credeti ca fetele din ziua de azi pot da un mesaj privat?laughing... GLumeam... Pt k banii fac viitorulwinking...

| putzulica a răspuns:

E greu sa gasesti o fata care chiar sa te iubeasca...winking unele au prieten doar sa! se simta bine si ele...

| simoSTAR a răspuns:

Eu una nu caut asta, nu pot fi asa...am avut relatii si cu baietii cu bani si fara bani si mai degraba unul fara bani era aproape cand aveam nevoie de el. dar sincer as fi vrut sa fiu o materialista si sa ma joc putin cu ei. fetele care cauta bani mi se par intr-o oarecare masura destepte.asta pana la a spune ce trebuie sa presteze pentru ei.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Cred ca da... dar mai sunt si exceptiibig grin

| kiwii a răspuns:

Ca de obicei, nu pot fi toate persoanele la fel dar admit ca numarul fetelor care "cauta baieti cu bani" este mai mare decat al celor care isi cauta doar o persoana compatibila fizic si psihic, fara sa se gandeasca numai la bani.

| sunt_fericita a răspuns:

Nu... ele cauta un baiat de la care poate primi iubire, incelegere, respect sh ca in fiecare zi sai aminteasca ce mult o iubeste...acestea toate sunt mai importante pentru o fata ca sa fie fericita.

| Letytzy@ a răspuns:

Nu... dar sunt destule care viseaza la asa-zisul Fat-Frumoshee hee

| madboy8 a răspuns:

Pai nu toate, doar 98 % banuiesc happy

@ anonimgirl: Eu caut perfectiunea, credeam ca am gasit-o dar s-a dovedit a fi doar un pic pe interes. O fata trebuie sa fie draguta, sa stie sa vorbeasca, sa aiba simtul umorului si nu in ultimul rand sa iubeasca (pe mine)... cam greu nu? laughing

| Roxu a răspuns:

Mai sunt si fete de genul astathinking Din ce in ce mai des intalnitelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
... dar băieții care caută fete pline de "lovele", mașini și părinți "sus-puși", de ei ce părere ai?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat......sunt si fete care se uita numai la suflet si atat

| geany_8477 a răspuns:

Mai mult de 50% da...si ma doare...pentru ca sunt fata. mi. e mila de ele

| cre3atza a răspuns:

Majoritatea da...
mai rara gasesti o fata care sa stea cu tine doar pentru ceea ce esti!

| lacry_8480 a răspuns:

Nu as crede.