| anonim_4396 a întrebat:

Am un iubit si am cateva zile am cunoscut un baiat foarte dragut si cred ca s-a indragostit de mine si eu de el ce fac?

4 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Ii dai papuci actualului...si probabil "viitorul" o sa iti dea papucii tie, cand o sa se indragosteasca de alta.
Dupa plata...si rasplata...

| fzcsm a răspuns:

Incearca sa fii impreuna cu ala dragut iar apoi spune-i actualului ca nu mai doresti sa fii cu el. Dar neaparat nu ii da papucii actualului inainte sa te combini cu celalalt si fa tot posibilul ca acela foarte dragut sa nu afle de actual.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti vezi de treaba ta si ramai cu actualul.

| ramona_3957 a răspuns:

Buna, nu cred ca este corect sa-ti parasesti iubitul, doar pentru faptul ca ai cunoscut un baiat mai frumos de cat el, sa stii ca nu conteaza doar frumusetia, ti-o spun din propria experienta.