| Diddina99 a întrebat:

Bună.
De ceva vreme de câte ori prietenul meu ejaculează (nu contează unde) îmi vine să vărs. Înainte nu aveam problema asta, a mai pățit cineva?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Mai esti atrasa de el?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fitoasa

| Violleta2022 a răspuns:

Esti alergica la sperma masculina?
sau iti vine sa versi de la sexul oral?

| Diddina99 explică (pentru Violleta2022):

Nu, nu sunt alergică. Înainte nu aveam nici o reacție, era totul normal, doar de la o vreme se întâmpla asta

| Violleta2022 a răspuns (pentru Diddina99):

Alergiile apar asa din senin!
Si mie mi s-a intamplat sa manac o viata creveti si la un moment dat sa devin alergica, umflandu-ma la fata si chiar ajuangd in urgenta la spital, cu soc anafilactic.
Am facut tratament cu probiotice 5 ani de zile, pana am scapat de alergie.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti alergica sau ai devenit alergica la sperma, atunci ai o singura solutie pentru sex: ca INTOTDEAUNA sa se foloseasca prezervativ, pus inainte de a incepe partida sexuala, sa nu mai atingi sau simti nici un pic de sperma.

| Goete a răspuns:

Gravidele au des senzatie de voma de la anumite chestii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trebuie să ai o reacție psihică cu vomitatul când ejaculează bărbatul și să îți provoace silă.