| evilheart0 a întrebat:

...prietenul meu spune ca "m-am terminat " dar nu ejaculeaza...cum vine asta happy?

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intreaba-l pe el.La un barbat adevarat terminatul este intotdeauna cu ejaculat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raluca 803 isi da cu parerea, raspunsul corect este cel dat de barbati si nu oarecare.

| Emilian65 a răspuns:

In momentul in care zice "m-am terminat", inseamna ca a ajuns in pnctul culminant al placerii si a ejaculat in tine, dar nu vrea sa te sperie pe tine pentru o eventuala sarcina.

| LoveSleep a răspuns:

Cine știe pe la câte o fost înainte să facă sex cu tine.
Poate nu mai are omu, s-o fi terminat materialu.

| OldSoul a răspuns:

O fii "castrat".

| Delocimportant a răspuns (pentru OldSoul):

laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| SkyPilot a răspuns:

E ceva nou pentru mine happy In cazul meu cele doua sunt simultane happy Intreaba-l pe el si educa-ne si pe noi happy

| ywar a răspuns:

Pai poate se termina singurel. De ce nu te gandesti la treaba asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te minte, nu il satisfaci indeajuns.
Poate crede ca nu știi despre ce e vorba, gen nu știi exact când un bărbat ejaculează sau nu. Si te ia de... Naivă!
Fi deschisa si discuta cu el acest lucru.
Bafta happy

| evilheart0 explică (pentru anonim_4396):

Am mai avut un partener inaintea lui.dar nu era asa! Chiar nu inteleg.

| anonim_4396 a răspuns (pentru evilheart0):

Na.ce pot spune..este destul de ciudat.
Dar cel mai bine sa il întrebi pe el si îți va spune cu siguranță happy

| fqwaf a răspuns:

Poate te minte