| xDirectioner5 a întrebat:

Vineri am fost cu inca doua colege la baiatul de care ne place pe acolo, nusa-l spionam sa stam si noi pe acolo, am stat ce am stat, si se pare ca el ne-a vazut, in seara aceea mama lui a sunat-o pe mama prietenei mele, pe una dintre, azi la scoala ne era foarte frica de ce va zice baiatul, dar nu a zis nimic. La inceputul orei de Sport masina mamei lui era acolo, credeam ca s-a dus la mama mea sa-i zica, dar nu a fost asa, ce credeti? Ca a vazut-o numai pe fata aceea pe care a sunat-o mama lui? Va rog, e urgent!

Răspuns Câştigător
| Deyutza1039 a răspuns:

Buna draga mea! Pai din cate am inteles va simtiti vinovate ca "ati fost si voi pe acolo" si de asta se intampla asa! STAI LINISTITA! Nu se va intampla nimic! Poate a sunat-o pe mama prietenei tale pentru ca se impaca bine cu ea!
Nu te mai ingrijora degeaba!

2 răspunsuri:
| NeaPopa a răspuns:

Te strofoci degeaba!

| amPH a răspuns:

Nu am inteles nimic! 90% din utilizatorii TPU au probleme de exprimare!