| JanaBucov a întrebat:

De fiecare data cand imi sun iubitul imi inchide si apoi inchide telefonul de tot, cand apuc sa vorbesc cu el imi spune ca nu poate vorbi ca sunt parintii lui acasa. De cateva saptamani imi spune minciuna asta. Mereu zice ca are telefonul o defectie. Ce credeti ca ar fi bine sa fac, sa-l parasesc, nu? sad :'(

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles.Trebuia sa-ti dai seama deja.Te evita, nu are nici un rost sa continui in a-lcauta.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu o defectie are telefonul, ci o defectiune.Sau era vorba de o defecatie? laughing (la tine?)

| Crixy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii cumperi un telefon fara 'defectie'. Daca nu merge nici asa atunci inseamna ca in timp ce il suni tu el sta infipt in alta. Sau prietenul tau este unul imaginar si iti bati joc de noi aici.

| neutrino a răspuns:

Da.Cauta-ti un baiat care nu are telefonul defect.

| SkyPilot a răspuns:

Mai bine ai o discutie sincera cu el si afli care e problema. Nu te repezi cu concluziile. Poate ca nu te minte si chiar are probleme cu parintii. Ia in considerare si celelalte elemente din relatia voastra.

| h3r a răspuns:

Nu mai are chef, ia lasă-l puțin singur! Dacă nu face nimic, atunci pa, pa.