| Bianqa a întrebat:

Buna happy de o saptamana m-am desp de prietenul meu pentru ca nu mai avea timp de mine si nu prea mai vorbeam in ultimul timp si odata m-am enervat si i-am zis sa nu ma mai caute niciodatasad cred ca s-a suparat pe mine imi pare rau acum de ce am scrissad

16 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

De ce trebuie să dai vina pe tine?
El a greşit atunci când te-a neglijat. Când iubeşti îţi faci timp pentru persoana iubită, orice ar fi.
Şi da, dacă te iubeşte se va întoarce la tine fiindcă cel mai mult a greşit el, nu tu.
Împăcare frumoasă!

| Bianqa explică (pentru misterioaѕa):

Da aseara mi-a scris pe mess daca mi-am gasit iubit si i-am zis ca nu o zis ca nici el

| misterioaѕa a răspuns (pentru Bianqa):

Înseamnă că ţi se pare ţie că te neglijează.
Am auzit de la cineva că o persoană te iubeşte cu adevărat atunci când e geloasă(unele persoane sunt un pic geloase, altele mai mult).
E păcat! Atât timp cât vă iubiţi, de ce să vă despărţiţi?
Am mai întâlnit cazuri asemănătoare.Totuşi,nu înţeleg!
Oamenii sunt atât de diferiţi. Unii iubesc intens, alţii deloc.
Cred că, acesta este motivul despărţirilor
Eu totdeauna o să cred acelaşi lucru fiindcă o persoană când iubeşte se schimba(dacă e cazul) şi face tot posibilul să fie bine şi să nu se ajungă la o despărţire.
Ştii, cuvântul acesta:"despărţire"pare simlu, dar nu este.
Nu mi-aş dori să trec prin ce treci tu acum sau toţi care se află în aceeaşi situaţie!

| Bianqa explică (pentru misterioaѕa):

El e foarte gelos uneori cred ca exagereazabig grin

| crissyyo a răspuns:

E clar ca te simti vinovata dar de ce? adica, e vina lui (aproximativ) lasa sentimentele astea si puneti-va si va impacati ca asa-i frumos!:*:* Bafta>big grin

| Bianqa explică (pentru crissyyo):

Nu mai vreasad o zis ca nu l-am cautat in timpu asta cat timp am fost despartitisad

| crissyyo a răspuns (pentru Bianqa):

Atunci mai bine ai renunta la el... oh go on nu te merita! sunt atatia baieti in lume:* gasesti tu pe cineva care sa te merite! :* >big grin

| Bianqa explică (pentru crissyyo):

Da am renuntat dejaoh go on dar tot imi trimite mesaje ca ce fac si de asteaoh go on nu ma meritaoh go on

| crissyyo a răspuns (pentru Bianqa):

Stai linistita ca mesajele astea o sa inceteze la un moment dat! tu vezi-ti de viata si nu-l mai baga in seama... ai putea chiar sa-ti schimbi numarul. asa nu te-ar mai cauta! Bafta multa!:*

| Bianqa explică (pentru crissyyo):

Daoh go on tot el o sa ajunga la mine...da o sa-mi schimb numarul..mersi oricum de sfat:*

| crissyyo a răspuns (pentru Bianqa):

N-ai pentru ce :* >big grin

| Bianqa explică (pentru crissyyo):

Tot ma sunasad si daca o sa zica sa ne impacam cred ca o sa accept pentru ca il iubesc si nu potcrying

| crissyyo a răspuns (pentru Bianqa):

Fii tare! fii stapana pe tine! n-ai de ce sa te lasi mai prejos in fata unui baiat... infrunta-ti sentimentele! Bafta multa!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista sa nu ai timp de vorbit. Nu vorbesti pentru ca nu vrei. Eu cred ca este bine ca l-ai repezit si daca intr-adevar tine la tine va reveni, daca nu inseamna ca abia astepta sa te scoata din pepeni ca sa zici ceva in speranta ca va gasi un motiv bun sa va certati.

| AriannaAri a răspuns:

Si care ar fi intrebarea?

| Polini70 a răspuns:

Si eu m-am certat cu prietena mhea si a zis acelasi lucru. si ia tine enorm de mult la mine ..Io zic ca daca tine la tine cu adevarat te iarta. si sper sa va impacatibig grin