| adriiianutza a întrebat:

De un an mi.am inceput viata sexuala si in ultimul timp cand fac sex cu iubitul meu de la al2lea numar incep sa nu mai simt,banuiesc ca este din cauza excitatiei si intr-adevar sunt foarte uda, dar vreau o reolvare sa simt iar, penetrarea! ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Schimbati pozitia. In pozitia misionarului, pe care banuiesc ca o folositi, nu te poate penetra cum trebuie, si in plus tu stai mai relaxata si atunci mai greu simti ceva. Mai oboseste si el de atata dat din fund si scade frecventa, si atunci sigur ca nu mai simti nici tu la fel. Variatia este cheia satisfactiei. tongue

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, eşti prea "umedă" : din cauza excitaţiei, vaginul este prea lubrefiat şi nu mai "simţi" penetrarea.

Preferabil să te speli local între cele 2 numere şi să faceţi sex în diverse poziţii...

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Spala-te si usuca-te bine intre doua numere.

| h3r a răspuns:

Aș spune că nu-ți ajunge, însă nu e cazul.

Ești udă, totul se întâmplă din cauza excitației cum ai zis tu...dar nu simți nimic?