| anonim_4396 a întrebat:

De unde imi dau seama daca un baiat ma place?
Stiu semnele obisnuite, dar in cazul meu baiatul face parte din acelasi grup de prieteni. Adica mereu vorbim, radem, ne bagam in seama, etc. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Se poarta cu tine altfel decat cu celelalte fete din grup? Atunci are sentimente diferite pentru tine, chiar daca numai de amicitie. Nu poti afla exact ce, decat daca petreci mai mult timp cu el, incerci sa te apropii de el si ii dai lui mai multa atentie.

| McCrush a răspuns:

Pai sunt baiat si stiu ce inseamna si iti spun ca o sa iti dai seama din comportament adica o sa stea mai mult cu tine si o sa faca lucruri sa te ajute.succes!

| Bagabontul_4154 a răspuns:

Fă tu primul pas și propune-i o întâlnire în doi. Dacă te place va accepta, dacă nu soarta...