| bb_5971 a întrebat:

Salut, weekend-ul trecut am fost la munte cu niste prieteni.In acel grup de prieteni este un baiat pe care nu il bagam in seama inainte de weekend-ul petrecut la munte si nici el pe mine.La munte am fost mai tot timpul impreuna iar cand am ajuns acasa mi-a cerut id-ul si numarul de telefon.Acum zilnic vorbim pe mess sau imi da mesaje. O prietena l-a intrebat de ce suntem asa apropriati iar el a raspuns ca nu stie, el crede ca suntem amici buni.Intrebarea mea :Oare ma place? PS:eu tin la el ca la un amic.

1 răspuns:
| Silvia_6960 a răspuns:

Daca e un lucru pe care il stiu despre prieteniile dintre un baiat si o fata e ca pana la urma, unul din doi se indragosteste de celalat. Nu stiu daca el are sentimente mai profunde pentru tine, insa nu este de exclus, dar atata timp cat nu da semne, probabil ca si el tine la tine doar ca la o amica.