| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

PLS HELP! Eu am o prietena foarte buna cu care ma inteleg foarte bine, si chiar ne distram si ea a fost mereu alaturi de mine.Doar ca ea place un baiat si acel baiat ma place pe mine. Logic ca nu vreau sa fiu cu el,pentru ca suntem doar prieteni si nu vreau mai mult de atat fie ca el vrea! Doar ca noi mai vorbim,mai radem,ne mai tachinam pentru ca,cum am zis suntem amici. Dar cand ne vede ca vorbim,prietena mea reactioneaza ciudat si ma trage dupa ea! Nu stiu cum sa-i explic sa ma lase in pace sa vorbesc si cu el, si sa stea linistita ca nu se va intampla nimic!

Răspuns Câştigător
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Explica-i situatia. Daca ai un prieten baiat nu inseamna ca vei fi cu el.
BAFTA! :*

1 răspuns:
| Mimmiy a răspuns:

Buna.Asa patesc si eu cu prietena mea cea mai buna.Ar fi bine sa ii explici ca nu o sa se intample nimic intre voi doi si ca pur si simplu sunteti AMICI, dar se pare ca ea e geloasa pe tine.Nu ai ce sa faci daca baiatu' te place.O sa reveniti la normal