| adele24 a întrebat:

Buna,de ziua mea am primit un telefon cadou de la mama, facut pe abonament. Intrebarea mea este, daca ea, ca posesorul contractrului poate sa vada activitatea mea online? thinking gen online pe un cont, sau doar mesajele suplimentare ce le trimit si factura?

Răspuns Câştigător
| Clodmod a răspuns:

Cand primesti factura cu plata pe care trebuie sa o faci (lunar, la abonament), primesti si niste hartii cu toate apelurile si mesajele pe care le-ai efectuat. Continutul nu ti-l arata, iti arata doar ora, numarul de telefon si daca apeul/mesajul a fost efectuat sau primit. happy

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate afla orice daca va cere desfasurator. si il va cere doar atunci cand va observa cost la abonament.
fiind posesoarea abonamentului, poate cere acest lucru.
asa ca ai grija ce faci.
O zi frumoasa sa aihappy

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

9 ani?

| Vi003 a răspuns:

Orice se poate, doar n-ai de gand sa te-apuci de prostii, acum, ca tot ai un telefon! O mama, daca vrea, afla tot!winking