| LovKid a întrebat:

Hey TPU.ma intrebam daca mama mea poate sa vada pe factura de la telefon mesajele mele...adica vede doar k cine am vb,. sau poate vedea si mesajele? daca cere factura detaliata...
Plz e urgent! funda!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Vor aparea si sms - le, dar nu si ce contin.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Decat sa astepte pana primeste excat sms-urile care tu le-ai trimis
Mai bine te ia la bataie si ii spui chiar TU ce ai scris
Scuteste niste bani si... timp laughing

| ciprianb a răspuns:

Salut.Dacă va cere factura detaliată va vedea doar numere de telefon nu şi conţinutul acestora. happy

| grapeFruit09 a răspuns:

Daca cere factura detaliata-poate.Doar ca e multa durere de cap pina ajungi sa o primesti.