| juninho07 a întrebat:

Deci am o fata la scoala, care e in clasa cu mine. De la un timp ma baga in seama, ne jucam impreuna ma alearga, imi da palme fara motiv, ma ia in brate, ma ia de mana, vrea sa ne kiss! Am intrebat-o daca ma place a zis ca DA!

In fine, m-am bagat cu ea, dar am un sentiment ca ea nu ma palce! Ce sa fac, oare ma place oare nu ma place? va rog ajutati-ma cu niste sfaturi cat mai multe plss chiar imi place de fata asta! ajutati-ma cu sfaturi dau fundita!:X:X

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Daca o sa tot stai cu gandul asta, nu o sa te bucuri de tot ce iti poate oferi ea. Traieste clipa, ea chiar te place iar daca tu o placi nu te mai gandi la tot felul' de chestii care v-ar putea desparti...
@djaddjo palmele sunt in gluma, si nu o palma d-aia sa nu se mai tina pe picioare. Asa usor... sigh

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Atata timp cat se joaca cu tine te ia de mana te ia an brate este logic ca fata asta te iubeste si are nevoie de prietenia ta Dar tu trebuie sa ai grija sa nu o ranesti sa nu o superi sa nu o minti ca astfel totul se duce pe apa sambetei Ai grija de ea si eu i-ti doresc sa fiti multumiti unul de celalalt si sa fiti fericiti Viata si asa este destul de grea Va pup Pa Pa Pa

| Stefania a răspuns:

laughingDoamne de unde sa stim noi daca te place? Doar tu simti astahappy. Daca inima ta zice ca da atuncia da, dar daca tu crezi ca nu atuncia sa nu crezi doar inimii:-X.Succeskiss

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Singurul mod prin care poţi afla dacă te place e sa o întrebi pe ea.Noi nu avem de unde să ştim.Sau o avea mătuşa Tamara cont pe site? Mătuşă Tamara unde eşti când are omul nevoie de ajutorrr?!

| Frogie a răspuns:

Pai daca spui ca ti-a recunoscut ca te place, atunci chiar asa e! Nu mai sta cu frica`n san degeaba si traieste clipa! happy

| Licurici_4986 a răspuns:

Ce mod de a-si manifesta dragostea fata de tine.sa iti dea palme! tine-o tot asa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrebat-o daca ma place a zis ca DA! TE place sau nu pana la urma?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se joaca cu tine... stai calm happy

| Stroescu a răspuns:

Pai e lezbiana ea

| robytzu30 a răspuns:

Esti lesby si tu si ea

| juninho07 explică:

Eu am intrebat-o! dar am sentimentu ala ca nu ma place! nu stiu sad de aia am apelat la TPU sa imi dati sfaturi cum sa scap de sentimentu asta! sad