| FrozenloVe a întrebat:

Buna TPU straight face. am si eu o mare problemutsa... deci..Eu am o prietena pe nume Andreea, si este cea mai buna prietena a mea love struck. si are un verisor pe nume Andrei, care este bun rau laughing.
Si mie imi place de el de vreo 3 anisori. stiu. este ciudat raulaughing. asa. si am fost intr-o zi la ea, si era si verisorul ei acolo. si el timp de 3 ani nici nu m.a bagat in seama. si in seara aceea, a inceput sa se dea la mine, sa imi puna mana pe fund, pe sani. etc. si sa-mi zica ca vrea " sa.si bge pl in mine " laughing. in fine. am trecut peste aia. in alta zi. tot la fel se tot dadea la mine... ce ziceti sa fac?straight face. oare este indragostit de mine. sau isi bate joc de mine? Ce trebuie sa fac sa vad daca ii place de mine sau nu?sad. vreau sa mentionez ca eu sunt foarte INDRAGOSTITA de el love struck. si am inceput sa il si iubesc puppy dog eyes. el e tot pentru mine love struck chiar daca nu stem impreuna. in fine. si dupa 2 saptamani nu m.a mai bagat in seama nu nimicstraight face... dati-mi si mie niste sfaturi. si cum sa il mai cuceresc? straight face. ajutati-ma va rog >big grin

Răspuns Câştigător
| Hangover a răspuns:

Nu stiu, ai 13 ani si totusi il lasi sa-ti puna mana pe sani? ok pe fund sa zicem ca asa mai fac baietii dar pe sani? si accepti sa-ti zica ca "vreau sa-mi bag ** in tine"? ok ciudat, daca de acum te lasi asa usor cand vei fi mare?straight face uite sfatul meu este sa uiti de el si sa nu-l iei in serios, daca a zis asta si te-a mai si pipait sigur si-a batut joc de tine ca daca te placea nu era nesimtit si se comporta frumos cu tine insa asa. Bine adevarul este ca si tu l-ai lasat dar ma rog...eu zic sa stai mai departe de el si sa vezi daca se tine dupa tine, si daca continua cu pipaieli si din astea evita-l cine stie ce Doamne fereste iti poate face, eu sper sa ai grija de tinekiss:X

| FrozenloVe explică (pentru Hangover):

Nu l`am lasat normal:o. i.am dat cu flit imediat. oriqm mersi:*

5 răspunsuri:
| FrozenloVe explică:

o sa il bag!:*

| Valentin333 a răspuns:

Sunt baiat si sunt mandru de asta! Dar sa iti spun ceva cand ne vine pofta... nu ma pot opri si ma dau la toate fetele care au forme mai bogate. Eu cred ca nu ii place de tine si vrea doar sa... sti tu

| SakonSIUkon a răspuns:

Ne dam la forme punem mana pe fund si in sfarsit ajungem sa punem mana jegoasa de cenusa pe cap si sa tipam iarta-ma Doamne.Baieti cereti-va iertarea de acum si daca nu credeti nu e problema mea.

| MyRi a răspuns:

Nu-i place de tine poate te crede buna sau ceva dar nu te place sa vrea o relatie, poate doar sexuala in fine nu merita, ca e un nesimtit din cate ai spus, si nu esti indragostita de el iti place doar aspectul fara sa-ti dai seama de restul cunosc sentimentul dar o data ce vei vedea cat de nesimtit e iti va trece