| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ieri pe Facebook un comentariu la o postare,cum ca fetele/femeile care nu mai sunt virgine sunt curate si miros bine in zona intima fata de fete virgine care sunt neingrijite, miros urat, nu au un miros placut.Intrebarea mea e: este adevarat ca fetele/femeile care nu mai sunt virgine miros frumos in zona intima fata de fetele virgine care miros urat?
*Nu ma judecati, e doar o intrebare!*

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu are nici o legatura sincer, si aia virgina poate sa miroasa urat daca are o infectie si invers

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca doar cele care fac sex se spala?

| Ralukafay a răspuns (pentru suntserios):

Un barbat a afirmat chestia asta.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Ralukafay):

Mai multa atentie inainte sa lasi sa umble acolo

| corbulalbrosu a răspuns:

Caracteristica olfactiva (mirosul degajat) a oricarei "pasarici" fie ea a fetelor aflate la pubertate, a domnisoarelor adolescente sau a femeilor majore, depinde de igiena zilnica si de modul in care este intretinuta "comoara", deci in nici un caz de starea vaginului privind virginitate acesteia. Sanatate!